Як Росія перекидала військових та техніку в Крим: прямі докази (фото, відео)

Російська окупація Криму почалась майже шість років тому. Деякі деталі цієї операції досі залишаються не розслідуваними, а керівництво Росії й учасники захоплення Криму не покарані. Об этом сообщает na-zapade.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Український кіберальянс" (УКА) отримав доступ до унікальних даних, які можуть допомогти суттєво доповнити список учасників воєнної кампанії загарбання Криму.

Зверніть увагу! Рідні російських армійців "зливають" докази їх злочинів в Україні: цинічні фото

InformNapalm спробував перевірити дані з допомогою розвідки на основі відкритих джерел (OSINT) і сьогодні представляємо результати своєї роботи.

1097 скелетів у комірчині військової частини №27777

УКА передав нам два текстових документи, вилучених з пошти Олександра Олександровича Попова, начальника продовольчої служби тилу військової частини №27777 Південного військового округу РФ.


Олександр Попов

Обидва документи стосуються цілком безневинної теми – забезпечення харчування військовослужбовців. Та все не так просто, як здається на перший погляд.

Перший документ оформлений 6 березня 2014 року. Це – виписка з наказу №48 військової частини №27777, в якій мовиться:

Нижченазваних військовослужбовців батальйону спеціального призначення вважати з 7 березня 2014 року такими, що відбули для виконання бойового завдання, видати сухий пайок терміном на 11 діб з 7 по 17 березня.

Далі йде перелік 202 військовослужбовців. Другий документ — також виписка з наказу по військовій частині №27777 під номером 53. Оформлена вона 14 березня 2014 року:

Нижченазваним військовослужбовцям військової частини №27777, 63354, 29202, що відбули для виконання бойового завдання, видати сухий пайок терміном на 3 доби з 16 березня по 18 березня 2014 року.

Далі йде перелік з 891 прізвища. Виникає природне запитання: яке бойове завдання збираються виконувати майже 1100 осіб, 202 з яких входять до складу батальйону спецпризначення? Росія ж наче ні з ким не воювала у березні 2014 року – принаймні так стверджувало керівництво країни.

Важливо! Обидва інтервали прекрасно вкладаються в дати проведення операції захоплення Криму. Логічно припустити, що люди в обох списках насправді брали участь у воєнній агресії проти України.

Опрацювати список з 1097 осіб не так просто, як здається на перший погляд. І нарешті настав той день, коли ми можемо похвалитися результатами своєї пекельної роботи.

Щоб вам було зручно, ми зробили таблицю з можливістю сортування і пошуку по всіх 1097 військовослужбовцях з обох списків. Туди ми внесли всю найбільш значущу інформацію, яку ми змогли знайти по кожному з них.

Російська окупація Криму: фото-, відеодокази

Поки ми шукали інформацію в мережі, дізналися багато нового про участь 18 ОМСБр в окупації українського Криму. По-перше, судячи з фотографій, військовослужбовців перекидали в Крим відразу кількома шляхами.

Найбільше світлин було зроблено на цивільному автомобільному поромі "Микола Аксененко".


Фото з порому "Микола Аксененко"


Фото з порому "Микола Аксененко"

Хоч більшість фото були завантажені пізніше інтервалу 20.02 – 20.03, важливо звернути увагу на такі деталі:

► військовослужбовці одягнені в нестатутну форму без знаків розрізнення;
► на багатьох фото військові тримають у руках автоматичну зброю;
► фотографії одного й того самого порому є в профілях цілої групи військовослужбовців, до того ж на кількох фотографіях групи військовиків;
► військові тепло вдягнені, більшість у шапках, що виключає можливість зйомки влітку.

Потім пішли масово фото російських окупантів вже безпосередньо з Криму. А тепер найцікавіше: 13 березня 2014 року на ютубі з’явилося відео з подіями 12 березня. На ньому знято колону бойової техніки, що рухається приблизно о 5:00 трасою Керч – Феодосія.

Рух колони бойової техніки в Криму: дивіться відео


У цій колоні ми знову бачимо БТР-82А. Це цікаве тим, що БТР-82А — глибока російська модернізація БТР-80. Модель почали постачати в частини російської армії з 2011 року.

Збройні сили України таку техніку в Росії не купляли, в Україні немає таких зразків. Це прямий доказ того, що Москва перекидала в Крим не тільки особовий склад, а й військову техніку.

Якщо переглянути відео у сповільненому режимі й уважно придивитися, можна побачити, що номери на техніці зафарбовані.


Номери на військовій техніці – зафарбовані

Ось таким прикладом волонтерської співпраці для нашого ворога було нанесено доволі потужний удар. Запам’ятайте: в Придністров’ї в росіян були "добровольці-козаки", у Чечні – "єльцинські солдати", у Грузії – "миротворці", в Криму – "вежливые люди", а на Донбасі – "зелені чоловічки".

Спільне у них одне – безликість. Оскільки за цими термінами вони просто ховають військових злочинців. А от коли ми їх показуємо світу з іменами, прізвіщами, військовими посадами та званнями – вони починають боятись.

Оскільки ці злочини – без терміну давності. За них їм таки прийдеться нести покарання, і ми маємо надію, що це буде доволі скоро.

blog_ava
Смертельна ДТП на Кільцевій у Києві: з’явилось відео моменту зіткнення
сьогодні
9926
Автор: Михайло Макарук

Джерело статті: “http://24tv.ua/okupatsiya_krimu_pryami_dokazi_perekidannya_osobovogo_skladu_ta_viyskovoyi_tehniki_rf_n1228725”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя